Podłoga to inwestycja na wiele lat

Firma Szlif-Pol powstała w 1991 roku. Jesteśmy jednym z najdłużej i najprężniej działających zakładów parkieciarskich na terenie Warszawy. Specjalizujemy się w dziedzinie układania i renowacji podłóg drewnianych. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, bo wiemy, że parkiet to jeden z najważniejszych elementów wystroju mieszkania/domu.

Chcąc zapewnić wysoką jakość oferowanych usług, posiadamy statut Autoryzowanego Instalatora listew przypodłogowych firmy Döllken, których system montażu umożliwia perfekcyjne ich położenie.

O naszej firmie
Pełne doradztwo
Wykwalifikowani fachowcy
Darmowa wycena

Do pracy wykorzystujemy wysokiej klasy maszyny bezpyłowe oraz ekologiczne materiały wykończeniowe takich firm jak: Janser, Hummel, Bona, Pallmann, Berger, Wakol.

Aby zagwarantować doskonałą jakość naszych usług uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez firmy działające w branży produkcji parkietów drewnianych oraz z zakresu nowoczesnych technologii wykańczania drewna.
Odnawiamy parkiety w obiektach publicznych oraz w domach osób prywatnych. Szeroki wachlarz usług pozwala nam sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.
Chętnie służymy profesjonalnym doradztwem, bo najlepszą wizytówką i reklamą jest zadowolony klient.

W roku 2010 przedstawiciel naszej firmy brał udział w programie “Nieruchomości” w TVN24, w którym to udzielano porad odnośnie remontu m.in. odnośnie sposobu odrestaurowania starej, zniszczonej podłogi drewnianej.

O naszej firmie

Współpracujemy