Listwy, pielęgnacja podłóg Warszawa
Cyklinowanie Warszawa Napisz do nas kontakt z nami
Pielęgnacja podłóg

CARL’S CLEANER jest środkiem służącym do zmywania i pielęgnacji parkietów i podłóg drewnianych, które są zaolejowane olejami Carl’s. Produkt zawiera nie tylko komponenty usuwające brud z zaolejowanej podłogi, ale również olej, który zostaje rozprowadzony cienka warstwą na podłodze w trakcie jej zmywania.

PREP jest to gotowy do użycia system przygotowywania polakierowanych podłóg drewnianych, przed nałożeniem na nie kolejne warstwy lakieru. Jest tak zaprojektowany, żeby zoptymalizować przyczepność lakierów Bona do wszystkich typów lakierów poliuretanowych, włączając lakiery nakładane przemysłowo, utwardzane promieniami UV. Zastosowanie Bona Prep w ramach systemu zapewnia najlepszego z możliwych poziomu przyczepności w połączeniu z dobrym poziomem zmatowienia powierzchni podłogi.

 

SILOWAX środek ochronny podłóg samonabłyszczający środek ochronny nie wymagający froterowania, zabezpieczający i nadający połysk podłogom winylowym. Z linoleum, gumy, drewna lub lakierowanego korka

SILOCERA ciekły roztwór twardego wosku w rozpuszczalnikach organicznych,  z dodatkiem substancji zapachowych, do konserwacji parkietów woskowych.

PARKETT POLISH jest ekologiczną pastą na bazie wody służącą do konserwacji i ochrony warstw lakieru na parkietach i podłogach drewnianych. Stosowanie Parkett Polish przedłuża żywotność powłoki lakierniczej o około 50%. Zalecane jest stosowanie tego środka  w obiektach mocno narażonych na użytkowanie.

PARKETT CLEANER jest skondensowanym środkiem na bazie wody przeznaczonym do bieżącego czyszczenia polakierowanych podłóg drewnianych. Pozwala usuwać również ślady po obcasach i gumowych podeszwach.

 
realizacja: e-solution 2007